Világbajnoki bronzért játszanak lányaink!

Horvátország – Magyarország 54-57  (12-17, 11-10, 13-24, 18-6)

Jól kezdett a magyar csapat, az 5. perc elejére már hat pontos előnyre tettek szert. (4-10) A horvát időkérés sokat nem használt, lányaink folytatták jó játékukat, s a negyed végéhez közeledve Feigl 2+1-es akciójával már több mint tíz egységnyi előnyt mutatott az eredményjelző. (4-15) A kemény védekezés amellett, hogy ellenfelünknél eladott labdákat, a mi oldalunkon személyi hibákat eredményezett. Az utolsó két percben nem szereztek pontot a lányok, így 5 pontra olvadt az előny. A negyed feléhez érve úgy festett, hogy utolérnek minket a horvátok. (19-21) A félidőhöz közeledve visszaverték a lányok az ellen rohamait, s ismét lélegzetvételnyi fórhoz jutottak. (21-27)