Végig vezetve nyert a PINKK

PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű KSC Szekszárd 79-61 (24-17, 26-18, 13-11, 16-15)

Komló, Komlói Városi Sportközpont, vezette: Farkas G., Söjtöry, Németh Cs.

Nem kezdett álomszerűen a PINKK, csupán egy Ruják büntetőt lehetett feljegyezni a csapat négy kísérletéből, a túloldal viszont Scsekics triplájával 5-1-re meglépett. Lassan csordogált a mérkőzés, csak a negyed derekán ébredtek a hazaiak: Dorogobuzova triplájával 8-7-nél vették át az vezetést. A negyed végére az ukrán erőcsatár vezérletével 19-12-re lépett meg a házigazda és Scsekics újabb távolijára is érkezett válasz Pénzes révén (24-17).

A szünetet követően is Pénzes Kinga percei következtek, így tartotta 7-9 pontos előnyét a PINKK. 29-21 után viszont Scsekics ismét beszórt egy hármast és Bálint is betalált, de Dorogobuzova kosara után már Magyar Gergelynek kellett időt kérnie (33-26). Úgy festett ez sem segített igazán az Atomon, Bruermane és Laczi kosaraival tíz pont fölé növelte vezetését a PINKK (39-26).