Újabb idegenbeli siker, vérrel és verítékkel...

Treff 07 SE - Budapesti Honvéd SE 66-72 Edzői értékelés: Precízen felkészültünk az újonc érdi csapatból, és kiválóan kezdtük a mérkőzést is.Lassan a hiányzó embereink is visszatérnek, ezen a mérkőzésen Nagy Viktor és Szele is debütált a bajnokságban. A második negyedben a csere emberek nem voltak hatékonyak és visszaengedtük őket a meccsbe. Béla jóütemű pöcijével azért vezettünk a szünetben. A harmadik negyed aztán szerintem eldöntötte a mérkőzést, ebben a negyedben jól védekeztünk, jól futottunk, és extra teljesítmény is akadt, végre Taga Gyuri képességei szerint játszott.Sajnos orvosi segítségre is szorult, mert szétütötték az állát. A végjátékban aztán a kipontozódások miatt kellett átalakítani a csapatot, frissebbek,gyorsabbak voltunk, és az ellenfél sportszerűtlen hibáit eredményesen használtuk ki. Az egész mérkőzésen a legegyenletesebb teljesítményt Lőrincz Béla nyújtotta, aki 14 pontjával és 28 IBM értékével kimagaslott a mezőnyből. Marci is végig bírta, és a bedobók közül Taga Gyuri mellett Nagy Viktor is fontos kosarakat szerzett.