Továbbjutás a Hepp Kupában

Likár PéterKonecranes Salgótarjáni KSE 113 : 53 (7:31, 21:24, 14:37, 11:21) arányban bizonyult jobbnak a vendéglátó Monori SE csapatánál a Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa második fordulójában. A mérkőzésen Jaroszlav Gorszkíj nem szerepelt, de mindenki más aktívan részt vett (pályára lépett) a Kecskemét elleni nagy derbi előtti utolsó hivatalos erőpróbán. A cél természetesen nem lehetett más, mint a gyakorlás. Egyrészt olyan védekezésbeli mozgások, váltások és besegítések tökéletesítése volt a cél, amelyek vélhetően segítségünkre lesznek a jövő heti bajnokin is. Másrészt támadásbeli variációk, gyakorlását sem lehetett elhanyagolni. Vélhetően a NB II osztályú ellenfél miatt, de ezúttal játék két pólusa közti sima átmenetet sem okozott problémát. A továbbjutás kérdése már nagyon korán eldőlt, az első negyed 7 : 31 arányú megnyerésével a hazaiak minden reménye elszállt. Igaz, a második negyed kísérletezgetése kicsit fellelkesítette a monoriakat és közönségüket, de nagyszünet után ismét magasabb fokozatba kapcsolt a tarjáni gárda. A Dr. Hepp Ferenc Emlékkupa harmadik fordulójának párosításait elvileg a jövő hét kedden (2012.11.13.-án) sorsolják Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségében.

Horváth Tamás mérkőzésen készült képriportja megtekinthető galériánkban.

Horváth Tamás SKSE - Mezőberény mérkőzésen készült képeit is feltöltöttük galériánkba.