Szekszárdon is nyert a PINKK

Szekszárd, középszakasz, 4. forduló. Vezette: Jakab, Makovsky, Vida

Villámrajtot vett a PINKK-Pécs, hiszen a 4. percben már 11 pontnál tartottak Sarok hármasával. Ezt követően viszont megálltak a vendégek, a Szekszárd pedig Scsekics büntetőivel két pontra zárkózott. Laczi Edit kosarát követően a negyed hátralevő, közel 5 percében nem talált már a gyűrűbe a PINKK, így a hazaiak a játékrész végére át is vették a vezetést (16-13).

A folytatás sem hozott kosáresőt, Laczi büntetőivel egyenlített ugyan a PINKK, de Bálint triplájával a Szekszárd járt előrébb (19-16). A negyed derekán aztán Iványi első pontjaival visszavette a vezetést a vendég csapat. Remekül védekeztek ebben a szakaszban a baranyaiak, mindössze hat pontot engedélyeztek a Szekszárdnak, így a félidei szünetre Iványi kosaraival 28-22-es előnnyel vonulhattak.