Rosco Allen két triplája is kellett a Stanfordnak!

Honfitársunk csereként kapott lehetőséget, s a lehető legjobban szállt be a meccsbe. Beállását követően labdát szerzett és az indítást triplával fejezte be. A következő offenzívából jött a második hárompontos, mellyel lendületet adott az addig finoman fogalmazva akadozó támadógépezetnek. Nagy futásba kezdett a Stanford, mely a félidő derekához érve egyenlített. De a televíziós szünet előtt még egy újabb szerzett labdával, s egy azonnali kiharcolt falttal vetette észre magát Rosco, sajnos a büntetők kimaradtak. Ellenben örömteli, hogy vele a pályán hajtott végre 14-0-ás rohanást a hazai együttes. (17-26) Azonban Allen padra ültetésével mintha megszűnt volna a lendület, elakadt a támadójáték, és a félidő végére 2 pontra olvadt a hazai