Remek játékkal nyert a Győr

HAT-AGRO UNI Győr – Piestanske Cajky 92-68 (25-16, 27-15, 21-21, 19-16)

Győr, magyar-szlovák középszakasz. V.: dr. Vígh, Boros, Tőzsér

Kiegyenlített játékot hozott az első játékrész, többször is váltakozott a vezető csapat személye. A győrieknél Hurst és Lima játszott ponterősen, míg a túloldalon Shells nem tudott hibázni (12-14). Ezt követően azonban egy remek szakaszt produkált a magyar együttes. Laklóth kiválóan szállt be a mérkőzésbe és öt pontját követően a Győr egy 13-2-es szakasszal zárta a negyedet (25-16).

A folytatás sem alakult rosszul, Simon Zsófia tempójával 30-20-ra vezetett a Győr, így hamar időt kértek a vendégek. Ez sem tudta azonban megállítani a remek formába lendülő hazai csapatot. Jól védekezett Fűzy Ákos csapata, támadásban pedig szépen megosztoztak a pontokon a játékosok – a 17. percben Hurst triplájával már 41-22 volt az állás. A félidőre húsz fölé is nőtt a különbség (52-31).