Nem számolgatni, győzni akarunk

Nagyszerű támadójátékának köszönhetően fölényes, 100–80 arányú győzelmet aratott az NB I/B-s férfi kosárlabda-bajnokság negyeddöntőjének múlt szombati első találkozóján a Konecranes-Salgótarjáni KSE együttese, amely így igen kedvező pozícióból várhatja a péntek este 19 órakor kezdődő idegenbeli visszavágót. A tekintélyes, húszpontos előny birtokában Papp Attila legénysége számára a nyugati bajnok MTK otthonában még egy szűkebb különbségű vereség sem jelentene tragédiát (az esetleges mindent eldöntő harmadik felvonás pályaválasztói joga ugyanis az első két mérkőzésen összességében jobban teljesítő alakulatot illeti), ám amint az a Dániel Tamás klubmenedzserrel készített alábbi beszélgetésből kiderül, a mieink nem számolgatni, győzni mennek Törökbálintra.