Nem kellett izgulni

A megszokottól jelentõsen eltérõ kezdõ ötössel kezdte a játékot a sérült Nealt továbbra is nélkülözõ kanizsai csapat, mely az ötödik percben így is 10-6-ra vezetett az egykoron szebb napokat megélt ellenfelével szemben. A negyed hátralévõ részében magára talált a vendégcsapat, s egy utolsó másodperces triplával a vezetést is átvette (10.p.: 15-16).
A második negyedben nagyobb sebességre váltott a hazai gárda, s különösen a 16. perctõl alkalmazott egészpályás letámadás vezetett eredményre. A zavarba jött látogatók ellen kedvére szerezte találatait a KKK, s így a félidõben 38-25-ös állással térhetett pihenõre.
A fordulást követõen sem hagyott alább a dél-zalaiak lendülete, így a 24. percben már kétszer annyi pontot jegyezhettek, mint a sárváriak (50-25).
Az utolsó, 61-33-as állásról induló etap hozta a legtöbb kosarat, amihez persze az is kellett, hogy a vendégek kihasználják a gépgyáriak gyengébb védekezését. Hazai oldalról ekkor már fõként azok a játékosok voltak a pályán, akik korábban kevesebbet szerepeltek, így kozmetikázhatta az eredményt a Sárvár (77-55).