Most a PVSK győzött

Egyelőre még hasonlóra vár Anthony Dill, akinek a hónap végéig tart a próbajátéka. Az amerikai center eddig felemás mutatót nyújtott a felkészülési mérkőzéseken, ám a mai Eszék elleni mérkőzésen 16 pontjával csapata legjobb dobójának bizonyult.

A találkozót a korábbi szolnoki Veljko Budimirral felálló vendégek kezdték jobban, 20-14-re vezettek a 7. percben. Előnyüket a félidőig meg is őrizték, aztán a második húsz percet négy pécsi tripla vezette fel Csabay ebből hármat, Legion egyet vállalt. A hazaiak átvették a vezetést és ugyan az eszékiek a 36. percben egyszer 74-69-re felzárkóztak végül Kovács Péter és Dill pontjaival győzött a PVSK.

Pécsi VSK-Pannonpower – KK Osjecki Sokol (horvát) 87-72 (25-30, 13-13, 27-14, 22-15)

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, felkészülési mérkőzés, v.: Kapitány, Gelencsér, Sági