Mohácsi hármasa győzelmet ért

Ennek ellenére a nagy harcos Boldizsár ott volt a nyíregyházi kezdőcsapatban és a 224 centis Micsics is tudta vállalni a játékot. Igen jól kezdett a hazai együttes, már 11-4-re is vezettek Mohácsiék. A negyed második felében aztán összekapták magukat a pécsiek és sikerült megfordítaniuk az állást.

A folytatásban annak ellenére növelte előnyét a PVSK, hogy a felkészülés során nagyon jól teljesítő Legion nem fogott ki valami parádés dobóformát. A negyed derekán 27-20-ra vezettek a vendégek, ám a hazaiak sok labdaszerzésnek köszönhetően a nagyszünetre két pontra zárkóztak (32-34).

A második félidőben növelte előnyét a pécsi együttes, a Tóth Norbert vezette vendégek 52-41-nél már-már tetemesnek mondható előnybe kerültek. Hat perccel a lefújás előtt még mindig