Majd 20-as soproni diadal a Pécs ellen

Takács előbb igen rövidet dobott, majd blokkolta Kovács dobását. A túloldalon pedig Vesztergomot szerelte szintén látványosan Legion. A hazaiak egyértelműen a palánk alatti játékot erőltették, Nagy Krisztián a 3. percben 2 hibánál járt. A befejezések azonban nem igazán sikerültek a hazaiaknak, Tóth Gergely a büntetőket is kihagyta. A pécsiek pedig több labdát eladtak, így a 4. percben 2-2 volt az állás, amikor Tóth Norbert révén átvették a vezetést a vendégek. A negyed közepén egy mélységből indított, majd kijátszott labdából Takács hármasával egálról az SKC lépett el, a Pécs azonban Legion bravúros kosaraival nem engedte ellépni a hazaiakat. A 8. percben Takács és Tóth G. révén két akciót is triplával fejeztek