Magyarország - Szlovákia: 18:00 (DIGI Sport 1)

Holnap, azaz vasárnap este 18:00-tól a magyar válogatott második mérkőzését is lejátssza a 2015-ös Európa-bajnoki előselejtező sorozat első körében az ellenfél ezúttal Szlovákia lesz, a helyszín pedig Sopron. Az első mérkőzésen, a fehéroroszoktól, idegenben elszenvedett 4 pontos vereség ugyan nem az elérhető legjobb eredmény volt, de jó alapot adhat arra, hogy önbizalommal telve lépjenek a mieink pályára a szlovákok ellen. A találkozót a DIGI Sport 1 élőben közvetíti 17:45-ös műsorkezdettel hogy mi várható, arról pedig nézzünk egy kis előzetest!

Európa-bajnoki előselejtező, Első kör, második forduló
Magyarország(0-1) Szlovákia(0-0)     2013. 08. 03., vasárnap (17:45, TV: DIGI Sport 1 élő!)

. Az akkori mérkőzésen nagyon jól kezdtünk, hiszen az első negyedben 12, majd a második felvonás elején 14 pontos előnyt sikerült kiharcolni magunknak. A jó kezdés persze mindig fontos, de holnap talán mégsem lesz olyan hangsúlyos, hiszen hazai pályán a szlovák válogatottat meg kell tudnunk verni, az első negyedtől