Krivacsevics és Quigley szlovák bajnok!

Az első két meccset elbukta Honti Kata és Vajda Anna csapata, a Rivas Ecopolis a Salamanca ellen a spanyol női bajnokság döntőjében. Az első, hazai környezetben 69-53-ra elvesztett mérkőzésen "terített betlit" játszott a Rivas. Mindkét magyar lány csereként lépett pályára, Kata 17 perc alatt 1/7-es mezőnymutatóval 2 ponttal zárt, mellette 1-1 pattanója és blokkja valamint 2-2 gólpassza s eladott labdája volt. Nusinak 16 perc alatt 5 rossz dobása (2 dupla, 3 tripla) 3 lepattanója 1 blokkja és 5 eladott labdája volt.

Jót tett a Rivas csapatának s lányainknak hogy a második meccsen, idegenben már a kezdőbe jelölte a két magyar játékost Miguel Mendez mester. Salamancán 67-66-ra nyert a Perfumerias. Kata 26 perc alatt 8 pontot dobott (0/3 dupla, 2/5 tripla, 2/2büntető), szedett 5 pattanót, adott 2 gólpasszt s volt 1-1 szerzett és eladott labdája. Nusi 33 perc alatt