Kicentizték - 64-62-re nyert az EKF-Eger-Hész Óbudán

Magunknak tettük izgalmassá a végét, az utolsó negyedben a első öt-hat percben nem találtunk a kosárba, hagytuk, hogy felzárkózzon a hazai csapat - nyilatkozta Váczi Péter EKF-Eger-HÉSZ SE vezetőedzője.

Az Óbudai Kaszások vendégeként félidőben 43-34 re vezettek az egriek. A jó védőmunka végig jellemző volt együttesünkre. A hazaiak meglepetésre készültek, de előzetesen is úgy vélekedtek, hogy a legjobb tudásunkra, jó csapatvédekezésre és higgadt támadójátékra lesz szükségünk, hogy győzelemmel indítsák a szezont.

Ez az egrieknek sikerült, ha a vártnál szorosabb küzdelemben is végjátékban higgadtabbak maradtak és győztesen rajtoltak. A végén a hazaiak légiósának három pontos kísérlete lepattant a gyűrűről, Zsemlye leszedte a labdát, ezzel megnyertük a meccset.

Óbudai Kaszások - EKF-Eger-Hész 62-64 (20-22, 14-21, 12-10, 18-11)