Kiütötte a Szedeák a Kaposvárt

Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 101-76 (22-24, 27-19, 24-16, 23-13, 28-17)

Szeged, Újszegedi Sportcsarnok, vezette: Kapitány, Jakab, Radnóti

A bemutatásnál nagy tapsot kapott a hazai publikumtól Drahos Gábor, aztán a feldobás után Swanston triplájának már nem örülhettek a szegediek. Bátran próbálkoztak távolról a felek, és Dukics valamint Fekete Stefan találatai után vette át a vezetést a Szedeák (10-5). A kezdőcsapatba jelölt Tanács hamar begyűjtött két faultot, így három perc után érkezett Csorvási Milán. Rosszul céloztak ekkor a vendégek, csak Hendlein harcosságának köszönhetően tudtak betalálni. Nem úgy a hazaiak, akiknél Fekete célzott hibátlanul (13-8). Ezt követően azonban megindult a Dunn-show. Az elmúlt napokban betegség miatt maródi amerikai irányító gyors öt pontja után kért időt Bonifert Domonkos (13-15). Talán ennek is volt köszönhető, hogy ezt követően visszavette a vezetést a Szedeák, de a negyed Dunn dudaszóra szórt tempójával és somogyi előnnyel zárult