A forduló válogatottja - 3.

Wittmann Krisztián KTE-Duna Aszfalt

Mai listánkon ő az első olyan játékos, aki a hétközi fordulót követően megőrizte tagságát a legjobb játékosok között. Nem csoda, hisz ismét betöltötte a korábbiakban emlegetett vezér szerepkört. Pontjai döntő részét a mérkőzés legfontosabb periódusában szerezte, mellyel nem csak átlendítette a holtponton együttesét, hanem megalapozta a későbbi győzelmet is. 13 pontot, közte három triplát szállított a harmadik negyed során, felzárkóztatta együttesét a nyolc pontos hátrányból, sőt, közel tíz egységnyi fórt dolgozott ki társaival a Kecskemétnek. Továbbra is veretlen a KTE, mely nagyban köszönhető a mérkőzés emberének, Wittmannak, aki 22/12 ponttal (19-ből 9 mezőnyből, 11-ből 4 hárompontos), 1 támadólepattanóval, 2-2 szerzett és eladott labdával, 2 kiharcolt falttal és 3 gólpasszal járult