Fodor Marci csak előre tekint

- Az Eurochallenge-ben ugyanúgy kikaptatok itthon a németektől, mint idegenben. Vélhetően azért ennél többre vágytatok. Hasonló volt a két meccs vagy különbözött valamiben? Te hogy láttad belülről, Marci?

Fodor Márton: Nem erre számítottunk. Hazai pályán szerettünk volna sokkal jobban teljesíteni, de ez nagyon nem sikerült. Az Oldenburg gyorsindításokból kihasználta hibáinkat, és gyakorlatilag már az elején eldöntötte a mérkőzést. Amikor a harmadik negyedben volt rá esélyünk, hogy visszakapaszkodjunk, rögtön dobtak 2-3 triplát és elejét vették a felzárkózásunknak. Amikor idegenben játszottunk velük, az eleje hasonlóan alakult, de ott talán a végén több sansz volt a szorosabb eredményre, ám most hogy mondod, azt hiszem két közel hasonló meccs volt.

- Mi volt a gond?

FM: Nehéz periódusban vagyunk benne, hat idegenbeli meccs és ugye a jelenlegi Adria Liga listavezető, az Igokea elleni derbi