EuroCup: 2. forduló

A-csoport

BC Budivelnik Kijev (UKR) – BC Rudupis Prienai (LTU) 84-57 (16-22, 16-10, 23-10, 29-15)

Nem tudta megismételni első fordulóbeli bravúrját a litván csikócsapat, egy félidőt bírtak mindössze az ukrán fővárosban. A mérkőzés első fele lassan csordogált, rendre a vendégek jártak előrébb néhány ponttal. Félidőre azonban egyenlített, majd a harmadik negyedtől robbantott a Budivelnik. Védekezésük összeállt, támadásban pedig sebességet váltottak, így kiütés lett a vége. A Giorgi Tsintsadze (16 pont, 4 lepattanó, 3 gólpassz, 4 labdaszerzés) és Leo Lyons (16 pont) vezette csapat kijavította tehát első körös vereségét.

Hapoel Migdal Jerusalem (ISR) – CEZ Basketball Nymburk (CZE) 69-86 (13-16, 22-21, 20-25, 14-24)