Előnyben a PINKK a PEAC ellen

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok, rájátszás, negyeddöntő.

Dorogobuzova pontjaival a PINKK kezdett jobban, de Fűrész triplája után a PEAC ragadta magához a vezetést, az első negyed derekán 9-4-re vezettek. Ekkor küldte pályára Roberto Hernandez az angol válogatott Stewartot, aki rögvest egy 2+1-gyel jelentkezett; a hazaiaknál pedig a kupadöntőt sérülés miatt kihagyó Barbour érkezett a padról. Fűrész második személyije után előbb vezetett a PINKK, majd mindkét oldal sorozatos cseréit követően kiegyenlítetté vált a meccs. Az első negyed végén Stewart újabb pontjaival minimális előnyben volt a PINKK (19-20).

A második játékrészt is a PINKK indította jobban és Kovács faultos duplájával 27-23-ra vezettek. Zseljko Djokics időkérése után Fűrész igyekezett közelebb hozni csapatát, de Sarok hármasával 34-28-ra is ment már a PINKK. Dusanics ugyan hasonlóval válaszolt, ám Sarok kiváló megmozdulásainak köszönhetően a félidőben 38-31-re vezetett csapata.