Brnóban vesztettek először Ujhelyiék

Az eddig nyeretlen cseh Brno otthonában elvesztette veretlenségét az Ujhelyi Petrával felálló lengyel Wisla Krakkó.

Az A-csoportban csupán egy meccset játszottak a mai napon. Ezen a Jekatyerinburg egységes csapatjátékos nyújtva - hatan dobtak 10 vagy annál több pontot - a papírformának megfelelően biztosan verte a litván VICI Aistes csapatát, a végeredmény: 85-49.

A B-csoportban amelyben a soproniak is szerepelnek, a lengyel Polkowice egy végig kiegyenlített találkozón megszerezte első győzelmét, 68-65-re legyőzve az olasz Schiót.

A második szakasz elején megugrottak a krakkóiak, de jelentősebb előnyre nem tudtak szert tenni. A félidő vége ráadásul a Brno csapatáé volt, mely fordítani tudott, s a szünetben 36-35-re vezetett. Térfélcsere után sem eresztették egymást a felek, váltott vezetés mellett a