Az MTK Törökbálint nyerte a dobópárbajt

Felnőtt gárdánk a tabellán közvetlenül előttünk helyet foglaló MTK-t fogadta. A mérkőzés tétje az volt, hogy tudunk-e az élmezőnyhöz tapadni, vagy felülünk a Nyugati csoport hullámvasútjára.

Az első negyed kiegyenlített játéka után a második egység végére ellenfelünk hat pontos előnyre tett szert.

A harmadik negyedben higgadt és pontos játékot mutatva ismét nálunk volt az előny.

A záró felvonásban hatalmas dobó párbaj alakult ki a csapatok között, amiből a végjátékban ellenfelünk került ki győztesen. Vereségünkkel a középmezőnybe esett vissza csapatunk.

GYŐR-SZOL - Széchenyi Egyetem    -    MTK Törökbálint       81-85 (16-15, 17-24, 21-12, 27-34)

Kozma Tamás: „Ha a legjobb 5 játékosom a végjátékban a pályán tudott volna maradni, akkor nem járunk hasonlóan, mint a TF ellen. Kapitányunk fegyelmezetlensége a csapat eredményességét negatívan befolyásolta. Álmos első félidő után, harcos, fordulatos második félidőt játszottunk a csoportunk egyik legjobb csapata ellen. Daru Gábor második félidőben nyújtott jó játéka lendületet adott a nagyot küzdő csapatunknak. Szerdán kilépünk a hazai pálya „hátrányából”, győznünk kell ahhoz, hogy a középmezőnyhöz tartozzunk.”