Amiről a festékben beszélnek 11-22

60%-on a Charlotte Bobcats! Nem volt egyszerű, de a Bobcats behúzta hatodik győzelmét a Raptors ellen, ezzel a 4-6. helyen áll a Keleti Főcsoportban. A Hiúzok hét játékosa érte el a 10 pontot!

Vissza a padra. Kyle Lowry felépülésével a veterán Raptors-irányító, Jose Calderon hat mérkőzés után ismét csak csere volt. Kérdés, hogy meddig akarják fenntartani Torontóban azt a luxust, hogy két ilyen játékmesterük van – Calderon ugyanis kezdőként 12.8 gólpasszt átlagolt. Egy biztos: ha cserélni akarják a spanyolt, akkor ennek a néhány meccsnek komoly árfelhajtó hatása lehet.

Mindig van lejjebb. A Magic meglepő győzelmet aratott a Detroit Pistons ellen, utóbbiak egész komoly életjeleket mutattak az elmúlt napokban, míg az Orlando kezdett kifulladni. A Pistons 74 pontja nagyon kevés, de az igazi rettenet a 3. negyedben volt, amikor 26-8-ra égtek, és a teljes második félidőben nem dobtak 20% felett. Még egyszer: az Orlando Magic ellen.

Pálfordulás a Cavaliers-76ers meccsen. Néhány napja Jrue Holiday nagyszerűen fogta le Kyrie