NBI/B: Egyetlen vendég siker

Mindössze a Kaszások gárdája tudott idegenben meccset nyerni a másodosztály hétközi fordulójában, de a várt izgalmak is elmaradtak, több nagy különbségű siker is született mindkét csoportban.

MTK Törökbálint - Tehetséges Fiatalok Basketball Players 72-54 (21-11, 21-12, 17-13, 13-18)

Rajt-cél győzelem Törökbálinton, elmaradó izgalmak a várt rangadón. A TF nem tudta megállítani az MTK-t, negyedről negyedre növelte előnyét a házigazda, a harmadik etapban már 24-gyel is jártak előrébb Simon Nándor fiai.

A Jakab (17 pont, 11 kiharcolt fault, 4 gólpassz), Szabó (16 pont, 13 lepattanó, 2 blokk) páros nagyon élt a vendégek szűk rotációjával szemben, a lepattanóknál nem is volt esélyük (43-27) a sötét mezeseknek, akiknél ezúttal csak Szobi idézte (14/6 pont, 6 lepattanó, 4 gólpassz) korábbi formáját.