Nagyot "szólt" a Beretta Salamancán

Honti Kata 6 perc alatt 3 ponttal vette ki a részét csapata, a Ros Casares Polkowice (lengyel) elleni kiütéses, 34 pont különbségű (88-54) sikeréből. Kata 1 dupláját bedobta, egy tripláját kihagyta, 2 büntetője közül az egyik volt sikeres.
Ujhelyi Petra 10 percet kapott a Wisla 66-52-re diadalmaskodó csapatában, a DeLisha Milton Jones-t nélkülöző cseh USK Praha ellen. Volt egy sikertelen duplája, szerzett 4 pattanót és 1 labdát, ráadásul kiosztott 1 gólpasszt. A Wisla ugyan 23-11-re megnyerte a nyitó szakaszt, ám a szünetre 5 pontra feljött a prágai együttes, de köztudott, hogy nem adják könnyen a nyolcas döntőbe jutást az Euroligában...
Krivacsevics Tijana csapata, a Rivas Ecopolis remek hajrával hozta a hazai győzelmet a francia Bourges ellen. A záró szakasz előtt még 4 pont hátrányban lévő spanyol együttes végül 65-59-re nyert. A magyar középjátékos közel 12 percet játszott, mindkét duplája sikeres volt, szedett 3 pattanót és elcsent 1 labdát.
Euroliga csapatokban szereplő kiválóságaink közül vélhetően Vajda Anna a legszomorúbb, hiszen csapata, a címvédő Perfumerias Avenida hazai vereséggel kezdte