Meglepetések a Hepp Kupában

Körkép – Kiesett a címvédő Salgótarján és a Baja is, simán továbbjutott a Kecskemét.

Az elmúlt két napban rendezték a dr. Hepp Ferenc Emlékkupa negyeddöntőit. Több helyen is meglepetés eredmény született. Többek között kiesett a címvédő, bajnok Salgótarján, a B csoport ezüstérmese, a Baja, és a harmadik nagyágyú, az Eger is. Története során először szerepel a legjobb négyben a Győr és az MTK. Négy napon belül másodszor találkozott egymással a Honvéd és a MAFC. A szombati hosszabbításban eldőlt bajnoki mérkőzés után újabb rangadóra lehetett számítani, ám végül a vendégek Vavra András vezérletével sima győzelmet arattak.

Bajai Bácska FKE - MTK Törökbálint  70-76 (23-23, 11-20, 18-13, 18-20)

Győrszol-Széchenyi Egyetem SE Győr - Konecranes-Salgótarjáni KSE 71-64 (17–18, 12–19, 21–18, 21–9)

Kecskeméti TE Duna Aszfalt – EKF-Eger-HÉSZ SE 90-54 (21-19, 26-10, 23-16, 20-9)

Bp. Honvéd – MAFC 66:87 (22:27, 14:24, 14:26, 16:10)