Körmendi siker Fodor 300. meccsén

Ennek megfelelően kezdett a hazai legénység, akik gyakorlatilag repülőrajtot vettek és a jászberényi védekezés teljes hiánya miatt akkor szereztek kosarat, amikor azt úgy akarták. Nem is maradhatott el a negyedben a vendégek időkérése, hiszen volt, hogy a Körmend 11 ponttal is elhúzott. Időkérés és az ezzel járó instrukciók miatt a vendégek némileg magukra találtak és támadásban Jibril Hodges-nek voltak szép megmozdulásai. Ehhez a negyedhez kapcsolódik még egy emlékezetes esemény: Fodor Gergely pályára lépésével elérte a körmendi színekben lejátszott 300. mérkőzését. A jubileumhoz a kezdo5.hu szerkesztősége is gratulál! A negyed végén 25-19-re vezetett a Körmend.

A folytatásban aztán tényleg magára talált a Jászberény és egy 7-0-s rohanást követően 29-26–ra jöttek fel. Sabáli Balázs ezt nem hagyhatta időkérés nélkül.