Hoppolók és Koppolók (vol 5.)

Az 5. forduló pénteken kezdődött, szombat este pedig már zárult is. Számos nagy csatát láthattak a csarnokokba kilátogató nézők, szurkolók. Hogy kik voltak azok a játékosok, akik előidézték az örömteli perceket, vagy a vereségekhez kapcsolódó szomorúságot? Az alábbi listákból kiderül. Folytatjuk sorozatunk! 6 hopp és 4 kopp…

Hoppolók:

Már az előző fordulóban, Zalaegerszegen is dicséretet kapott védőjátéka miatt. Tegnap teljesen kikapcsolta Zo Williams-t, amikor pályán volt. Az első félidőben lendületet adott az akadozó körmendi támadásoknak. Harcolt, küzdött, fontos szituációkban dobott hármasokat. A közönség „Dejan, Dejan…” rigmussal és vastapssal kísérte a padra, amikor kipontozódott. Nagy estéje volt! 19/12 pont, 6-ból 4 hárompontos, 2 lepattanó, 3 kiharcolt falt, 2 gólpassz volt a teljesítménye 18 játékperc alatt.

2. Drahos Gábor – Naturtex – SZTE Szedeák

Harmadszor jutott el 10 pontig ebben a szezonban, de eddig még nem játszott ekkora szerepet a csapata eredményességében. Idénybeli első sikerét szerezte meg a Szeged, melyben nagy érdemeket szerzett. Jól dolgozott mezőnyben és a palánkok! alatt is. 16 pontot tett a közösbe, hibátlanul büntetőzött (10/10), lekapott 10 lepattanót (6 védő, 4 támadó), 4 – 4 szerzett és eladott labdája volt, emellett még 6 kiharcolt falt és 3 gólpassz került a lőlapjára.