Férfi NB I B: a 2. forduló pénteki mérkőzései

Agrofeed Széchenyi Egyetem Győr - MTK Törökbálint 77-75 (20-19, 17-19, 13-24, 27-13)

Az első percek kiegyenlített játéka után a két Bence, Nárai (22/12 pont 9 lepattanó) és Ruják (11/3 pont, 7 gólpassz) jóvoltából 5 ponttal ugyan meglépett a Győr, de a folytatásban Boinitzer Dávid (11 pont, 5 lepattanó) és Mohay Péter (14 pont 9 lepattanó) vezetésével egy 6-0-lal fordított a vendég együttes. A szakasz végén Gombás Gábor (20/6 pont, 5 gólpassz) triplájával visszavette a vezetést a Győr. A második negyedben végig fej-fej mellett haladtak a felek, a félidő végén Szabó Tibor (14 pont, 9 lepattanó) kosarainak köszönhetően 1 ponttal a vendég MTK vezetett.

A harmadik negyed közepéig váltva vezettek a felek, ekkor azonban Mohay, valamint Jakab Péter (13 pont, 3 gólpassz) eredményessége révén egy 13-0-s rohammal ellépett, s a záró szakasz előtt 12 ponttal vezetett a vendég MTK. A befejező 10 perc Jakab kosarával kezdődött. 64-50-es MTK vezetés után Nárai és Gombás vezetésével egy 13-2-es száguldással szorossá tette a meccset a Győr. Az MTK gödörbe kerülő szekerén Horváth Kristóf (15/9 pont) tolt egyet egy triplával, Jakab kosara után a záró szakasz közepén 8-cal ment a Törökbálint. A Nárai és Gombás azonban tarthatatlan volt, Ruják pedig triplát dobott, amellyel egy 9-0-s futást bemutatva átvette a vezetést a Győr. A hihetetlen izgalmas végjátékban váltva vezettek a csapatok, s végül Nárai triplájával a második félidő hatalmas hullámvasutazása végén a hazaiak kerültek ki győztesen.