Elvette a ZTE veretlenségét a Vasas

Pasaréten ért véget a Zalaegerszeg menetelése, a Pécs a Népligetből is győztesen távozott, a Sopron simán nyert Baján. Az első DKSK siker született meg a BSE ellen, míg a Cegléd a BEAC otthonában szerezte meg második sikerét.

ELTE-BEAC Újbuda – Ceglédi EKK 62-77 (16-23, 20-18, 10-18, 16-18)
BEAC:
Szász (6), Katona Zs. (7/3), Csicsai (15/3), Havasi (10), Zsámár (5). Csere: Horváth Sz. (16), Brixel (3), Rakolczai Vezetőedző: Balogh Judit
Cegléd:
Cymmer (5/3), Orbán (17/3), Ruttner R. (11), Sosnowska (11), Serbán (19). Csere: Ruttner Zs. (5/3), Dobrowolska (9/3), Filipowicz D. Vezetőedző: Újhelyi Gábor

Egészen az ötödik percig, 6-6-os állásig fej-fej mellett haladt a két csapat. A folytatásban viszont Serbán Anett vezérletével 20-10-re meglépett a Cegléd. A második játékrész elején tartották biztos előnyüket Orbánék, aztán a 18. percben Csicsai ziccerével 31-29-re zárkózott a BEAC.
Fordulást követően próbálkoztak közelebb férkőzni Balogh Judit játékosai, de a vendégek rendre jókor találtak be. A negyed végén csaknem tripla-dupláig jutó Orbán Katinka hármasával 59-46 volt az állás a CEKK javára. Az utolsó tízperc elején felpezsdült a meccs, mindkét oldal „gazdagodott” egy-egy technikai hibával. Serbánék a negyed derekán végképp érvényesítették fizikai fölényüket és végül 15 ponttal győztek, megszerezve ezzel idei második sikerüket.